Източник: БТА
Кметът на Община Пловдив Костадин Димитров откри реновираната детска площадка в Цар-Симеоновата градина. Проектът е реализиран с подкрепата на „Хепи“ ЕАД, в партньорство с Община Пловдив.
„Тук на площадката в Цар-Симеоновата градина, в годините настилката се беше компрометирала и аз съм много благодарен за общото съдействие и за това, че намерихме начин, така че без да разходваме средства от бюджета на Община Плодив, с помощта на ресторанти „Хепи“ да имаме щастливите деца, които да тичат и играят“, каза Димитров и допълни, че цялата градина е пълна с детски занимални и доволни родители.
Димитров каза, че се надява да Община Пловдив да има още такива съвместни проекти.
„Ние от „Хепи“ изключително много подкрепяме такива социални инициативи. За нас децата са изключително важни, те са нашето бъдеще“, каза маркетинг директорът Яница Тилева. Тя допълни, че тяхната мисия е да правят „хепи“ всички жители на Пловдив и благодари на кмета и на Община Пловдив за съдействието.
Детската площадка за деца до 12-годишна възраст беше затворена от 3 юни за ремонт и обновяване. С цел повишаване на безопасността и комфорта на най-малките посетители на парка беше извършена пълна подмяна на саморазливната ударопоглъщаща настилка.
/ЙБ/
Източник за тази статия e Националното сдружение на общините в Република България
Наши спонсори са:
Български трактори на добри цени при изключително качество


